„Świetlna” nagroda trafiła do potrzebujących

W styczniu 2022 roku Lubartów został ogłoszony Świetlną Stolicą Województwa Lubelskiego. Nagrody w postaci sprzętu AGD wręczono dziś 1 kwietnia. Trafiły one do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta.

Przewagą kilku tysięcy głosów nasze miasto znalazło się na 1 miejscu wojewódzkiego etapu konkursu organizowanego m.in. przez spółkę Polska Press pod patronatem ENERGA S.A.

Nagroda w postaci sprzętu AGD trafiła dziś do potrzebujących mieszkańców naszego miasta wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie. – Wśród sprzętu są pralki, lodówki, kuchenki, odkurzacze – wymienia Marzena Jedut, dyrektor MOPS w Lubartowie.

Władzom miasta pogratulował Dariusz Kołacz – prezes oddziału Polska Press w Lublinie.

– Bardzo się cieszę, że udało się nam wygrać. To dzięki zaangażowaniu i zjednoczeniu mieszkańców Lubartowa, za co bardzo dziękuję. Wygrana pokazuje, że nasze miasto zmienia się bardzo pozytywnie, mieszkańcy głosując dają sygnał, że idziemy w dobrym kierunku – mówił obecny na spotkaniu burmistrz Krzysztof Paśnik. – Wystartujemy w kolejnej edycji. W przyszłym roku pojawią się nowe ozdoby świąteczne – dodał.

(kw)