Święto Rodziny w SOSW w Firleju

3 czerwca społeczność Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Firleju, obchodziła VIII szkolne Święto Rodziny, na które przybyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i krewni naszych uczniów.
Gości powitała Pani dyrektor Helena Chadaj, podkreślając jak ważna w życiu każdego człowieka, jest rodzina. W podziękowaniu za miłość, troskę i poświęcenie, uczniowie zaprezentowali rodzicom i opiekunom okolicznościową część artystyczną, układ taneczny ,,Laleczka z saskiej porcelany” w wykonaniu najmłodszych oraz układ taneczny tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy ,,Mademoiselles”. Po rozstrzygnięciu cyklicznego konkursu plastycznego ,,Moja Rodzina”, wręczeniu rodzicom ceramicznych serduszek własnoręcznie wykonanych przez dzieci, przyszedł czas na słodki poczęstunek, przygotowany przez uczniów szkoły branżowej. Wspólnym zabawom integracyjnym i rekreacji na placu szkolnym w otoczeniu jeziora i sosnowego lasu nie było końca. W ramach warsztatów plastycznych można było rodzinnie wykonać przepiękny pamiątkowy obrazek z ozdobnych kamieni i muszelek. Oczywiście, tradycyjnie wśród atrakcji obowiązkowo były lody i wata cukrowa. Na zakończenie wszyscy posilili się pieczonymi kiełbaskami, podziękowali sobie za wspólną zabawę i wyrazili nadzieję, że za rok znowu się spotkamy.
Serdeczne podziękowania za hojność składamy sponsorom: Zarządowi Solbet Lubartów S.A., Zarządowi Banku Spółdzielczego z siedzibą w Lubartowie, firmie STELLA PACK S.A. z Lubartowa oraz Radzie Powiatu Lubartowskiego.