Szkoda uciekających punktów

Pogoń 07-Perła walczy o zachowanie ligowego bytu

BuzekOd ostatniego wydania „Lubartowiaka” piłkarze Pogoni 07-Perły Lubartów Rokitno rozegrali cztery spotkania w lubelskiej klasie okręgowej. Podopieczni Przemysława Aftyki zdobyli w nich zaledwie dwa punkty. Po 25. kolejkach zespół zajmuje 15, przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Ostatnio piłkarze Pogoni 07-Perły grają po dwa mecze ligowe w tygodniu. Taka dawka, a szczególnie stawka tych pojedynków, nie wpływa na nich zbyt dobrze. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze pięć kolejek. Do bezpiecznego miejsca, gwarantującego utrzymanie w lidze brakuje pięć punktów.

Dokumentacja ostatnich spotkań ligowych Pogoni 07-Perły Lubartów Rokitno:

Iskra Krzemień – Pogoń 07-Perła Lubartów Rokitno 1:1 (0:0); gola dla Pogoni 07-Perły zdobył w 86 minucie Łukasz Protas.

Skład Pogoni 07-Perły: Witkowski – Robert Michoń, Cyranek, Kamiński, Rafał Michoń, Protas, Krasucki, Komada (od 60 min. Misztal), Szkutnik (od 72 min. Czekierda), Serwin (od 65 min. Zieliński), Buzek (od 60 min. Nogal).

Pogoń 07-Perła Lubartów Rokitno – KS Dąbrowica 1:1 (1:0); gola dla Pogoni 07-Perły zdobył w 9 minucie Michał Buzek.

Skład Pogoni 07-Perły: Witkowski – Jankowski, Cyranek, Kamiński, Włosek, Protas, Szysiak (od 80 min. Rafał Michoń), Nogal (od 85 min. Krasucki), Tarka (od 60 min. Osuch), Szkutnik (od 82 min. Czekierda), Buzek.

Hetman Gołąb – Pogoń 07-Perła Lubartów Rokitno 3:2 (3:1); gole dla Pogoni 07-Perły zdobyli: Artur Szkutnik w 26 i Rafał Michoń w 50 minucie.

Skład Pogoni 07-Perły: Białek – Jankowski, Cyranek, Kamiński, Włosek, Karwat (od 55 min. Protas), Krasucki (od 55 min. Komada), Nogal, Serwin (od 10 min. Rafał Michoń), Szkutnik, Tarka (od 69 min. Karwacki).

Pogoń 07-Perła Lubartów Rokitno – Czarni Dęblin 1:4 (1:3); gola dla Pogoni 07-Perły zdobył w 44 minucie z rzutu karnego Michał Buzek.

Skład Pogoni 07-Perły: Białek – Jankowski, Cyranek, Kamiński, Włosek, Protas (od 60 min. Miziołek), Szysiak (od 60 min. Misztal), Nogal, Tarka (od 65 min. Karwat), Komada (od 55 min. Rafał Michoń), Buzek.