Szkółka Tenisa Ziemnego w MOSiR Lubartów

Tenis ziemny od wielu lat cieszy się wśród dorosłych mieszkańców naszego miasta dużym zainteresowaniem. Wybudowanie kilku przyszkolnych kortów spowodowało, że gra w niego coraz więcej młodzieży. Aby umożliwić uprawianie tenisa ziemnego najmłodszym, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie postanowił utworzyć szkółkę tenisa ziemnego.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że na razie umożliwimy udział w niej niewielkiej liczbie uczestników, ale od czegoś trzeba zacząć – mówi Janusz Gierach dyrektor MOSiR – W dalszych planach chcemy co roku uruchamiać kolejną grupę.
W maju utworzona zastanie 8 – 10-osobowa grupa dzieci z roczników 2004 – 2007 (połowa dzieci będzie z roczników 2004-2005, druga połowa z roczników 2006-2007). Zajęcia odbywały się będą we wtorki i czwartki od godz. 16.00. Prowadził je będzie wykwalifikowany instruktor tenisa ziemnego. Zajęcia do końca miesiąca sierpnia nie będtenis2015ą płatne. Zapraszamy rodziców dzieci z roczników 2004 – 2007 o zapisywanie swoich pociech do organizowanej przez nas szkółki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Telefon kontaktowy znajduje się na stronie MOSiR – mosirlubartow.pl