Teledysk świąteczny Kozłówki i Teatru Muzycznego

Muzeum w Kozłówce i Teatr Muzyczny przygotowały życzenia świąteczne w postaci nastrojowego filmu, który zapowiada współpracę obu instytucji przy realizacjach projektów artystycznych w 2020 roku.

Na koniec 2019 roku Muzeum Zamoyskich w Kozłówce oraz Teatr Muzyczny w Lublinie przygotowały życzenia świąteczne w postaci nastrojowego filmu, który jest zapowiedzią przyszłego sezonu oraz współpracy obu instytucji przy realizacjach projektów artystycznych w 2020 roku.

W teledysku usłyszymy fragment „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego w wykonaniu orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie. Przez pałacowe wnętrza podąża postać hrabiny, która źródło muzyki odnajduje na deskach teatru. W filmie wystąpili pracownicy muzeum i teatru w stylowych strojach, a życzenia świąteczne składają Anna Fic-Lazor – dyrektor Muzeum Zamoyskich w Kozłówce oraz Kamila Lendzion – dyrektor Teatru Muzycznego w Lublinie.

Przypomnijmy, że tegoroczna współpraca obu instytucji oraz Fundacji im. Wincentego i Franciszka Lesslów zaowocowała wspaniałą, plenerową realizacją opery „Straszny Dwór”, która przyciągnęła do Kozłówki tłumy widzów.

film do obejrzenia https://youtu.be/LhYUrNNOuGg