To będzie już XXIII Święto Roweru

Organizatorzy Święta Roweru ruszyli do pracy pełną parą. W związku z tym wydarzeniem z radością informujemy, że wspólna jazda miłośników dwóch kółek odbędzie się 26 czerwca 2016 roku.

Jak co roku, zakładamy, że uda nam się pobić kolejny rekord… ale dla nas nie jest to najważniejszy cel. Celem jest to, że do Lubartowa zjadą się miłośnicy roweru z okolicznych miejscowości, regionów Polski, a także kolarze z zagranicy.
Jak co roku, oprócz samej jazdy, na imprezie zapewniamy Państwu bogatą oprawę artystyczną, wysokiej klasy rowery, a także umożliwiamy poznanie niesamowitych gości.

W tym roku liczymy na ok. 16 000 uczestników, z których każdy wzorem lat ubiegłych otrzyma pamiątkową koszulkę oraz dyplom. Po kaloriach zrzuconych na trasach każdy uczestnik będzie mógł pożywić się miską pysznej grochówki.
Wobec powyższego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych do udziału w imprezie i obiecać, że jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby XXIII Święto Roweru było przygotowane perfekcyjnie. Kolejne informacje z przygotowań do imprezy publikowane będą sukcesywnie na niniejszej stronie internetowej. Proszę zaglądajcie, czytajcie i zachęcajcie do korzystania ze strony Wasze rodziny znajomych i kolegów.

Pożak Team

swietoroweru4DSC_2488_800_530