„ROKICZANKA” NAGRAŁA KOLEJNY TELEDYSK

Tym razem będzie w zimowej scenerii skansenu. Zespół ludowy z Rokita właśnie zakończył zdjęcia do kolejnego klipu. Premiera już wkrótce.

– Następny nasz teledysk przygotowywany jest do piosenki „To i hola” – mówi Agnieszka Szczepanik, wokalistka i rzecznik zespołu „Rokiczanka”.  – Twórcą scenariusza i reżyserem, tak jak w poprzednim teledysku, jest Damian Bieniek z Lublina.

Dzięki uprzejmości pracowników Muzeum Wsi Lubelskiej „Rokiczanka” miała  do dyspozycji wnętrza  chat, niezbędne rekwizyty jak również zwierzęta domowe.

W tej chwili możemy jedynie zdradzić kilka szczegółów statystycznych. W teledysku wystąpiły 24 osoby w przedziale wiekowym od 7 miesięcy do 80 lat. Pojawiły się także zwierzęta (5 gatunków) w ilości 13 sztuk. Nagrania trwały 3 dni. Pogoda szczęśliwie nam sprzyjała – opowiada Agnieszka Szczepanik.

Obecnie teledysk do „To i hola” jest na etapie montażu.  – Dokładna data premiery teledysku na pewno pojawi się na naszej stronie internetowej (www.rokiczanka.pl).  – zapewnia.

Przypomnijmy, że poprzedni klip nagrany przez „Rokiczanki” „W moim ogródeczku”  w Internecie bije rekordy popularności wśród słuchaczy nie tylko z Polski ale z zagranicy. – Wierzymy, że kolejny nasz klip dostarczy Państwu również wielu emocji – mówi rzeczniczka zespołu z Rokitna.  – Podobnie jak w pierwszym teledysku tak i teraz chcemy przypomnieć zwyczaje polskiej wsi, by widzowie znów mieli okazję do sentymentalnych wspomnień, a ci młodsi odbiorcy wreszcie je poznali. Wszystko to chcemy przekazać w sposób lekki i przyjemny, a jednocześnie wzbogacony o wartości takie jak szacunek  czy wreszcie  miłość – dodaje.    Katarzyna Wójcik