To już dziś – koncert „Gramy dla Ukrainy!”

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza na charytatywny koncert „Gramy dla Ukrainy!” w wykonaniu Marka Majewskiego z zespołem. Na scenie wystąpi również gość specjalny – przedstawiciel służb mundurowych. Koncert odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowej LOK.
Biletem wstępu są materiały, które zostaną przekazane potrzebującym uchodźcom przebywającym na terenie powiatu lubartowskiego.
Część z nich zostanie wykorzystana w świetlicy LOK (opieka dzienna dla dzieci uchodźców) i do przygotowania posiłków, pozostałe środki zostaną przekazane na zbiórkę prowadzoną przez Miasto Lubartów.
 Co będzie zbierane? artykuły spożywcze z długim terminem do spożycia, środki higieny osobistej, kosmetyki, materiały plastyczne, kolorowanki, materiały medyczne (np. bandaże, opaski uciskowe, środki przeciwbólowe), środki czystości oraz do dezynfekcji, dla dzieci: mleko, pieluchy, słoiczki z jedzeniem, nowe ubranka i zabawki (nie zbieramy rzeczy używanych oraz napoczętych).
Wydarzeniu towarzyszyć będzie fotobudka. Dzięki niej każdy będzie miał szansę na pamiątkowe zdjęcie z pozytywnym przekazem.  Ilość miejsc ograniczona!