Tomasz Marzęda zrezygnował z funkcji prezesa PGK

Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Lubartowie Tomasz Marzęda 28 czerwca rezygnację z kierowania spółką. O tej decyzji poinformował na profilu Facebook.

Tomasz Marzęda funkcję prezesa zarządu PGK sprawował przez ponad 8 lat. Za jego kadencji, w ostatnich latach przeprowadzono modernizację lubartowskiej oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacji w Lubartowie.Tomasz Marzęda podziękował dotychczasowym współpracownikom, mieszkańcom Lubartowa i życzył dobrego wyboru nowego Prezesa przez Radę Nadzorczą.

„Moi drodzy. W piątek tj. 28 czerwca 2019 roku złożyłem rezygnację. Rada Nadzorcza w sobotę tj. 29 czerwca 2019 roku moją rezygnację przyjęła.Funkcję prezesa PGK sprawowałem ponad 8 lat. Sukcesami i porażkami z tego okresu podzielę się w kolejnym wpisie. Pragnę złożyć wyrazy głębokiej wdzięczności wszystkim ludziom dobrej woli, których dzięki pracy w PGK miałem zaszczyt poznać. Dziękuję pracownikom PGK – stanowicie fantastyczny zespół ludzi oddanych pracy, dzięki Wam chciało się pracować. Razem rozwiązaliśmy wiele trudnych problemów, (o szczegółach innym razem.Dziękuję Radom Nadzorczym – liczba mnoga jest jak najbardziej na miejscu, bo miałem w różnych okresach czworo przewodniczących: Pani Zofia Gorzel, Pan Eligiusz Kusyk, Pan Robert Szypuła i Pan Franciszek Piątkowski. Drodzy Państwo na wasze ręce składam wyrazy wdzięczności za owocne i twórcze dyskusje, oraz wsparcie i współpracę.Dziękuję Burmistrzom Panu Januszowi Bodziackiemu oraz Panu Krzysztofowi Paśnikowi. Dziękuję wszystkim naszym kooperantom, dostawcom i przedstawicielom różnych branż, z którymi miałem zaszczyt współpracować. Dziękuję mieszkańcom Lubartowa szczególnie za cierpliwość w trakcie modernizacji oczyszczalni ścieków. Zdaję sobie sprawę jak nieznośne były „zapachy”, sam jestem mieszkańcem i mnie owa uciążliwość także dotykała. Musieliśmy przez to przejść. Gdyby nie modernizacja to prawdopodobnie uciążliwość zapachowa stałaby się codziennością w Lubartowie. W najbliższych dniach Rada Nadzorcza PGK dokona wyboru nowego prezesa zarządu, albo nowej pani prezes. Życzę dobrego wyboru. Z całego serca życzę aby nowy zarząd był dobry. Ucieszy mnie fakt jeśli okaże się że nowa pani prezes lub pan prezes okaże się lepszy ode mnie. PGK i mieszkańcy Lubartowa zasługują na dobrego menagera” – czytamy na profilu Facebook Tomasza Marzędy.