Trzy Puchary & MVP turnieju dla MOSiRu –  rocznik 2015

Podopieczni trenera Jakuba Adamczyka i Pawła Zielińskiego wzięli udział w FA CHEŁM SPRING CUP. Turniej odbył się 5 maja na obiektach MOSiR w Chełmie. Reprezentanci Lubartowa wystawili dwie drużyny. Jeden z zespołów zajął wysokie drugie miejsce w turnieju, zdobywając 18 punktów i strzelając 28 goli.

Drugi zespół wytrwale rywalizował i wypełniał zadania wyznaczone na ten turniej.  MVP – Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik MOSiRu Lubartów – Mikołaj Włoch.

Zwycięzcą konkursu indywidualnego został również zawodnik MOSiRu – Krzysztof Gołębiewski.  Finalnie MOSiR I uplasował się na drugim miejscu w turnieju, a MOSiR II na ósmym miejscu.

MOSiR Lubartów reprezentowali: F.Sławecki, M.Włoch, E.Łuszczyński, W.Januszek, F.Bartkowicz, J.Bordzoł, S.Miduch, S.Węgrzyn, J.Szczuchniak, T.Wysok, W.Onyszko, G.Pytka, A.Zmysłowski, J.Sowa, K.Gołębiewski, W.Listosz, A.Smarz, A.Witek.

Rocznik 2015 zaprasza na treningi, nabór cały czas otwarty. Zapisy: 530 435 366.