Uczeń II LO ponownie najlepszy

Ogromnym sukcesem zakończył się finał III Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla ucznia II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie. Piotr Guz pokonał wszystkich rywali i zajął I miejsce, podobnie jak w etapie powiatowym.Piotr Guz

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym ma na celu poszerzanie wiedzy w zakresie zdrowia psychicznego, rozwijanie świadomości na temat zaburzeń i kryzysów psychicznych oraz sposobów radzenia sobie z nimi, a także realizowanie założeń Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.

Finał Olimpiady został przeprowadzony 12 października w Radzyniu Podlaskim. Do udziału w konkursie przystąpiło 12 laureatów etapów powiatowych z powiatów radzyńskiego, parczewskiego, bialskiego i lubartowskiego. Uczeń II LO uzyskał najwyższy wynik – 23 punkty i zwyciężył, otrzymując cenne nagrody rzeczowe. Piotr Guz pracował pod opieką szkolnego psychologa – Anny Suchodolskiej.

Ze względu na tegoroczny sukces ucznia z naszego powiatu finał Olimpiady w przyszłym roku będzie miał miejsce w Lubartowie.

Gratulujemy zwycięstwa!

AO
piotr1