Ukradli portfel z szatni

Policjanci z Kamionki zatrzymali dwóch mieszkańców Michowa podejrzanych o kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami. Sprawcy ukradli go z szatni jednej z michowskich firm. Poszkodowana straciła 200 złotych, dokumenty osobiste i karty bankomatowe. Sprawcom grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
 
policja foto zima Do kradzieży doszło w nocy z piątku na sobotę na terenie jednego z zakładów w Michowie. Kilka minut po godzinie 2:00 pracownicy zauważyli dwóch młodych mężczyzn kręcących się przy pomieszczeniach szatni. Na ich widok intruzi rzucili się do ucieczki znikając w ciemnościach za ogrodzeniem posesji. Po chwili okazało się, że z szatni jednej z pracownic zginął portfel z zawartością około 200 złotych, dokumentów osobistych i karty bankomatowej.
Zaalarmowani policjanci rozpoczęli poszukiwania złodziei. Już kilka godzin później mundurowi z Kamionki zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie tej kradzieży. Byli to mieszkańcy Michowa w wieku 30 i 18 – lat. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.
Za kradzież dokumentów grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.
GP