Umiem pływać – bezpłatne zajęcia dla uczniów

Bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Lubartowa – edycja wrzesień – grudzień 2019 r. – są jeszcze wolne miejsca.

 

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 4 w Lubartowie na 3 edycję bezpłatnych zajęć z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą od września do grudnia br. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie.
Godziny zajęć będą ustalone i podane na stronie internetowej klubu www.lkp-skalar.pl (będą to godziny popołudniowe lub w soboty). Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać”.

 

Zapisywać dzieci do projektu można elektronicznie smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową [email protected] w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), SP1 lub SP4. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! Harmonogram zajęć oraz lista uczestników będą dostępne wkrótce na stronie internetowej www.lkp-skalar.pl. W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.lkp-skalar.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania).

 

Dzieci z klas I-III (te klasy które jeszcze w tym roku nie miały zajęć) ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie będą od października do grudnia 2019 r. uczęszczały na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania również z projektu „Umiem pływać” realizowanego przez Lubartowski Klub Pływacki SKALAR, Lubelski Okręgowy Związek Pływacki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia będą realizowane w klasach. Więcej informacji wkrótce u wychowawców.

Serdecznie zapraszamy.