„Umiem pływać” – bezpłatne zajęcia

Forum Aktywności Sportowo-Turystycznej FAST wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie serdecznie zapraszają dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych miasta Lubartów na 3 edycję bezpłatnych zajęć z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą od listopada do grudnia br. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu pt. „Umiem pływać”.

Zapisy dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 4 wyłącznie drogą elektroniczną smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową [email protected] w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), SP1 lub SP4. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 16.05-17.35 oraz soboty w godzinach 12.45-14.15. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.fastlubartow.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna. Dodatkowo udostępniamy klauzulę RODO. Zapisanie na zajęcia jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Wkrótce podamy termin pierwszych zajęć.

 

Dzieci z klas I i III ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie będą od listopada do grudnia 2021 r. uczęszczały na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania również z projektu „Umiem pływać” realizowanego przez Forum Aktywności Sportowo-Turystycznej FAST, Lubelski Okręgowy Związek Pływacki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia będą realizowane w klasach. Więcej informacji wkrótce u wychowawców.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Lubartów oraz Ministerstwa Sportu.

 

Serdecznie zapraszamy

Ekipa FAST