Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubartowie rozpoczyna rekrutację na kolejny semestr

Drodzy  Seniorzy, mieszkańcy miasta Lubartowa i powiatu lubartowskiego!

  Chociaż  nasze akademickie wakacje nadal trwają, to  niepostrzeżenie zbliżają się do końca.   Przed   nami inauguracja kolejnego, dziesiątego już roku działalności naszego Uniwersytetu, roku jubileuszowego.

     Serdecznie zapraszamy  w nasze szeregi  tych wszystkich, którzy w Uniwersytecie chcieliby  szukać możliwości realizacji swoich życiowych pasji, pogłębienia   wiedzy, zdobycia nowych umiejętności, poznawania nowych ludzi, nawiązywania  przyjaźni.

Uniwersytet Trzeciego Wieku oferuje:    ciekawe wykłady, naukę języków obcych – angielski, niemiecki i włoski, zajęcia komputerowe, trening pamięci, gimnastykę, gimnastykę w basenie, rękodzieło artystyczne, kulinaria, taniec, wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do teatru i filharmonii, spotkania towarzyskie, imprezy integracyjne.

                                                                                                                                                                        W ramach Uniwersytetu działa również sekcja brydżowa.

Zapewniamy doświadczoną kadrę i dogodne terminy zajęć. Zajęcia rozpoczynają się   01.10.2022 r.  i  trwają do 31.05.2023 r.

 Zapisy od 23.08.2022 r. w biurze UTW-Miejska Biblioteka Publiczna   ul.Lubelska 36  pok.21  w każdy wtorek i czwartek w godz.1000-1200 .

Dane do kontaktu:

Uniwersytet Trzeciego Wieku-   Miejska Biblioteka Publiczna   ul. Lubelska 36 21-100 Lubartów   pok.21     Tel.+48 606 721 737  e-mail: [email protected]                                                                                                   utwlubartow.blogspot.com    

 UTW zaprasza również wszystkie chętne osoby w wieku 60+  nie zainteresowane wstąpieniem do Uniwersytetu do udziału w projekcie pt. „Akademia  Smart Seniora ” realizowanym  przez lubelską Fundację na Rzecz Nauki i Innowacyjności.  Projekt obejmuje zajęcia związane z treningiem pamięci oraz zajęcia komputerowe rozszerzone o obsługę  smartfonów.  Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapisywać się  można  od 23.08 2022 do 15.09.2022 r. w każdy wtorek i czwartek w godz.1000-1200 w biurze UTW-Miejska Biblioteka Publiczna  ul. Lubelska 36  pok.21  lub telefonicznie pod nr 606 721 737. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Prezes Zarządu UTW Ryszard Trybalski