UTW w Lubartowie zaprasza

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubartowie rozpoczyna rekrutację na kolejny semestr

Drodzy seniorzy, mieszkańcy miasta Lubartowa i powiatu lubartowskiego!

Chociaż nasze akademickie wakacje nadal trwają, to niepostrzeżenie zbliżają się do końca. Przed nami inauguracja kolejnego, ósmego już roku działalności naszego Uniwersytetu.

Miniony rok akademicki, a szczególnie jego drugi semestr był rokiem szczególnym.Wybuch pandemii całkowicie wstrzymał naszą działalność. Była to najdłuższa przerwa w historii naszego Uniwersytetu,dlatego też wychodząc naprzeciw sugestiom i oczekiwaniom naszych słuchaczy, mimo nadal trwającej, a nawet przyspieszającej pandemii zdecydowaliśmy się wznowić naszą działaność.Wymagać to będzie od nas wszystkich zachowania maksymalnych środków ostrożności i bezwzględnego respektowania reżimów sanitarnych. Niezbędne być może będzie również podejmowanie działań niestandardowych, a w ostateczności nawet czasowe zawieszenie zajęć.

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi wszystkich tych, którzy w Uniwersytecie chcieliby szukać możliwości realizacji swoich życiowych pasji, pogłębienia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności, poznawania nowych ludzi, nawiązywania przyjaźni.

Uniwersytet Trzeciego Wieku oferuje:

-ciekawe wykłady

-naukę języków obcych; j.angielski; j.niemiecki; j.włoski

-zajęcia komputerowe

-trening pamięci

-gimnastykę

-gimnastykę w basenie

-rękodzieło artystyczne

-kulinaria 

-wycieczki krajoznawcze

-wyjazdy do teatru, filharmonii

-spotkania towarzyskie

W ramach Uniwersytetu działają również sekcje: brydżowa i ogrodnicza

Zapewniamy doświadczoną kadrę i dogodne terminy zajęć. Zajęcia rozpoczynają się 01.10.2020 r. i trwają do 31.05.2021r. Wyjątkowo w tym roku część zajęć (gimnastyka, gimnastyka w basenie ) rozpocznie się 1  września.

Zapisy od 18.08.2020 r. w biurze UTW-Miejska Biblioteka Publiczna ul.Lubelska 36 pok.21 w każdy wtorek i czwartek w godz.1000-1300 .

Przy zapisach obowiązują ogólne zasady reżimu sanitarnego;właściwie założona maseczka (przyłbica),dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

Dane do kontaktu:

Uniwersytet Trzeciego Wieku Miejska Biblioteka Publiczna ul.Lubelska 36 21-100 Lubartów pok.21 Tel.+48 606 721 737 e-mail: [email protected] utwlubartow.blogspot.com

Prezes Zarządu UTW

Ryszard Trybalski