W aplikacji zapłacisz za parkowanie w Lubartowie

Za parkowanie w Lubartowie można już płacić w aplikacji. Flowbird jest usługą, która to parkowanie ułatwia.

Za pomocą aplikacji lub strony www, można wnosić opłaty za parking w strefach płatnego parkowania i na parkingach. W Lubartowie oprócz płatności za parkowanie w Strefie płatnego parkowania operator działa również na parkingu przy Lubelskiej 56A. Aplikacja jest bezpłatna, niezwykle prosta i przyjazna. Na mapie prezentowane są wirtualne parkomaty, które pozwalają upewnić się czy jesteśmy na terenie strefy płatnego parkowania lub czy na parkingu obsługiwanym przez aplikację. Kierowca musi podać nr rejestracyjny swojego pojazdu i metodę płatności. Aby móc opłacić parkowanie, należy kliknąć na wirtualny parkomat, określić czas i zapłacić.

Dzięki korzystaniu z aplikacji można uniknąć dodatkowych opłat i mandatów, nie trzeba mieć przy sobie bilonu ani portfela, oszczędza się czas i pieniądze, można w łatwy sposób sprawdzić dostępność miejsc parkingowych, otrzymuje się powiadomienia o kończącej się sesji parkowania, można przedłużyć parkowanie z dowolnego miejsca, płaci się bezpiecznie i wygodnie.

Każdy użytkownik, który wyda w ciągu 30 dni co najmniej 10 zł na parkowanie w aplikacji, otrzyma 10 zł zwrotu. Wystarczy pobrać aplikację, dodać kartę lub zasilić konto i opłacić parkowanie w Lubartowie w aplikacji.

Więcej informacji i regulamin promocji na stronie: flowbird.pl