W ciągu jednego dnia zatrzymano 4 prawa jazdy

Policjanci z lubartowskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy czterem kierującym. Wszyscy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, który jechał pojazdem marki BMW z prędkością 116km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

W piątek, policjanci z lubartowskiej drogówki, w ciągu zaledwie dwóch godzin, zatrzymali uprawnienia do kierowania czterem kierującym pojazdami. Jak się okazało wszyscy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, który jechał BMW z prędkością 116 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowcy, oprócz tego, że stracili prawo jazdy na 3 miesiące, za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatem karnym, a ich konta zasiliło 10 punktów karnych.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jadąc zbyt szybko ryzykujemy zdrowie i życie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Lubartów