W Kocku BMW uderzyło

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Lubartowie informuje, że w okresie od dnia 25.06.2018 r. do dnia 01.07.2018 r. na terenie powiatu lubartowskiego powstały 24 zdarzenia: 14 miejscowych zagrożeń oraz 10 pożarów.

W dniu 30.06.2018 r. o godz. 1730 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kock – samochód osobowy marki BMW wypadł z jezdni i uderzył w składowane obok drogi drewniane kłody.
Pojazd w całości znajdował się na poboczu. Samochodem podróżowała jedna osoba, mężczyzna. Najpierw poszkodowany został opatrzony przez pracowników pobliskiego zakładu, następnie po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy udzielili wsparcia psychicznego i ustabilizowali odcinek szyjny kręgosłupa. Poszkodowanego przekazano przybyłemu ZRM. Odłączono instalację elektryczną w pojeździe. Ruch na DK48 odbywał się wahadłowo. Przypuszczalna przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była utrata panowania nad pojazdem. W działaniach udział brał zastęp z KP PSP w Lubartowie, KP PSP w Radzyniu Podlaskim oraz zastęp OSP w Kocku.

KP PSP Lubartów