W planach nowa drużyna kolarska. Sponsorzy poszukiwani

Początek sezonu kolarskiego to doskonała okazja do podsumowania prezentacji planów na przyszłość, również tych z udziałem Miasta Lubartów. O tym właśnie mówili podczas spotkania z dziennikarzami przedstawiciele wyczynowej grupy kolarskiej Boras Lewart Team Lubartów  i burmistrz Krzysztof Paśnik Drużyna kolarska wspierana przez Miasto, osiąga doskonałe wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej. Cieszymy się i gratulujemy, ponieważ kolarstwo to wspaniała dyscyplina i doskonała promocja miasta mi burmistrz.

To ważne, że nasza sekcja kolarska zaczyna pokazywać się nie tylko w regionie, ale i w Polsce. Potencjał, jaki mają zawodnicy, może zaprocentować tym, że będą zwyciężać w wyścigach międzynarodowych – przekonywał Janusz Pożak od wielu lat związany z lubartowskim kolarstwem.

Okazuje się, że nasi kolarze mają ambitne plany. Jak zdradza Andrzej Boras, jednym z nich jest stworzenie profesjonalnej drużyny kolarskiej do lat 23. Wszyscy obecni na spotkaniu zapraszają do współpracy potencjalnych sponsorów, którzy chcieliby włączyć się w to ważne i ciekawe przedsięwzięcie.

KW