Walkower dla Lewartu

W poprzednim wydaniu „Lubartowiaka” podsumowaliśmy rundę jesienną lubelskiej IV ligi sezonu 2013/2014 w wykonaniu piłkarzy Lewartu Lubartów. Już po zakończeniu rozgrywek Lubelski Związek Piłki Nożnej zweryfikował spotkania, w pięciu spotkaniach przyznając walkowery.Lewart - Hetman Żółkiewka

Jedno z takich rozstrzygnięć dotyczy lubartowskiej jedenastki. W meczu 14. kolejki Victoria Żmudź – Lewart Lubartów wynik końcowy brzmiał 1:2. W związku z udziałem w spotkaniu nieuprawnionego zawodnika gospodarzy, pojedynek został zweryfikowany, jako walkower 3:0 na korzyść lubartowian.

Po weryfikacji pięciu pojedynków znacząco nie zmieniła się sytuacja w tabeli. Lewart zajmuje ciągle trzecie miejsce. Zmniejszyła się natomiast strata do lidera. Obecnie na czele znajduje się Hetman Żółkiewka, a drugą lokatę zajmuje Górnik II Łęczna. Obie drużyny mają na koncie po 34 punkty. Podopieczni Grzegorza Białka uzbierali trzy oczka mniej. Zmieni się natomiast stosunek bramek naszego zespołu. Wynosił on 27-10, a teraz jest to 28-9.

ig, fot. archiwum