Weź udział w konkursie literackim im. Licińskiego

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 29 edycji Konkursu Literackiego im. Ludwika St. Licińskiego, młodopolskiego poety i prozaika urodzonego w Lubartowie. 

Regulamin:

  1. Konkurs ma charakter miejski i jest przeznaczony tylko dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Lubartowa.

  2. Prace konkursowe należy nadesłać wyłącznie drogą e-mailową na adres: [email protected]  do 30 czerwca 2020 roku. Należy podać imię i nazwisko autora oraz klasę. Liczymy na indywidualne zaangażowanie uczniów i pomoc rodziców.

  3. Prosimy o teksty oryginalne, do 3 stron maszynopisu. Premiowane będą utwory poruszające tematykę życia rodzinnego w czasie pandemii koronawirusa. Pandemia ma poważny wpływ na nasze życie codzienne (domowa izolacja, ograniczone kontakty ze szkołą i innymi uczniami).

  4. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w sezonie wakacyjnym lub na początku nowego roku szkolnego. Uczniowie otrzymają stosowną informację na adres e-mailowy.

  5. Każdy z uczestników otrzyma dyplom i upominek książkowy. Prosimy rodziców o potwierdzenie w e-mailu (w postaci zdjęcia informacji RODO, druk do pobrania http://www.loklubartow.pl/wp-content/uploads/2019/12/rodo.pdf), że wyrażają zgodę na uczestnictwo dziecka w konkursowej zabawie. Tym samym rodzice będą pierwszymi czytelnikami i recenzentami prac literackich swoich dzieci. Prosimy o nie podawanie prywatnych adresów i telefonów. Wasz adres e-mailowy jest najważniejszy.

  6. Teksty literackie oceni 3. osobowa komisja powołana przez Organizatora

  7. Organizatorem 29. edycji konkursu jest Lubartowski Ośrodek Kultury. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny. Telefon (81) 855 – 22 – 42