Weź udział w zawodach NORDIC WALKING

Klub Aktywnych ART – FIT zaprasza na zawodyglowne1 nordic

Jednym z głównych zadań Klubu Aktywnych ART – FIT jest popularyzacja zdrowego stylu życia wśród ludzi w każdym wieku. Od początku istnienia propagujemy nordic walking jako rodzaj aktywności przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji, stanu zdrowia i dotychczasowych doświadczeń w sporcie. Oprócz upowszechniania marszu z kijami kładziemy duży nacisk na doskonalenie techniki marszu, a zrzeszeni w naszym Klubie instruktorzy NW chętnie przeprowadzają instruktaże i ćwiczenia. Zapraszamy wszystkich, którzy już chodzą lub dopiero mają zamiar, na wspólne marsze po okolicy (poniedziałek, środa, piątek – zbiórka przy bramie wjazdowej na basen o godzinie 19.00, sobota – zbiórka na placu obok Urzędu Miasta o godz. 15.00).

Warto rozpocząć systematyczne treningi, bo już 10 maja w Lubartowie odbędą się po raz drugi Ogólnopolskie Zawody Nordic Walking – o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów – Puchar Lubelszczyzny „Lubelskie też chodzi”

Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse 5 km i 10 km, a sklasyfikowani zostaną w różnych kategoriach wiekowych. Warto sprawdzić swoje możliwości, porównać je z innymi, spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, a może również zdobyć medal ! Wszyscy, którym spodoba się idea sportowej rywalizacji będą mogli wziąć udział w następnych imprezach w ramach Pucharu Lubelszczyzny które odbędą się w Nałęczowie – 31 maja, Świdniku – 14 czerwca, Łukowie – 20 września, Kazimierzu Dolnym – 04 października.

Regulamin zawodów oraz zapisy elektroniczne na stronie naszego Klubu www.artfit.bo.pl oraz na ogólnopolskim portalu nordic walking www.chodzezkijami.pl . Istnieje możliwość zapisu w dniu zawodów.

Poczuj ducha rywalizacji sportowej, spróbuj smaku zwycięstwa, wystartuj w zawodach!