Wolne terminy szczepień

W tym tygodniu dostępne są kolejne wolne terminy szczepień w Punkcie Szczepień w Ostrowie Lubelskim, zlokalizowanym na terenie Zespołu Szkół przy ulicy Unickiej 5. Szczepienia przeprowadzane są szczepionką firmy Moderna.
Jak można się zapisać?
1. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl i wybierz Punkt Szczepień w Ostrowie Lubelskim.
2. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989 i poproś o wybranie Punktu Szczepień w Ostrowie Lubelskim.
3. Skontaktuj się z Punktem Szczepień w Ostrowie Lubelskim dzwoniąc na nr – 81 85 20 453

Przed przybyciem do punktu szczepień należy wydrukować i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu. Osoby, które nie mogą zrobić tego w domu, będą mogły zrobić to na miejscu. Zostało do tego celu przygotowane pomieszczenie z kwestionariuszami. Ze względów epidemicznych osobom wypełniającym ankietę na miejscu rekomendowane jest zabranie własnego długopisu. W dniu szczepienia należy przybyć do punktu nie wcześniej niż 10 minut przed wyznaczoną godziną. Należy mieć przy sobie dowód osobisty. Przy punkcie znajduje się darmowy parking.

Zachęcamy mieszkańców powiatu do skorzystania z możliwości szczepień. Jest to doskonała okazja do szybkiego zwalczenia epidemii COVID-19.