Wręczono nagrodę dla Czytelnika

Jak co roku po Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa, wręczana jest nagroda dla Czytelnika „Lubartowiaka”, który wziął udział w konkursie smsowym. Nagrodę funduje firma Społem Lubartów. Tym razem był to telewizor marki Philips, który został wręczony 19 maja w sklepie „Merkury”.

Przypominamy, że w konkursie należało wysłać SMS na numer redakcyjny i dokończyć życzenia dla sportowców, rozpoczynające się od słów „Sportowcom kibicuję, bo…”. Spośród nadesłanych życzeń komisja konkursowa wybrała takie oto życzenia: „Sportowcom kibicuję, bo z nimi lepiej się czuję. Oni wielką radość nam sprawiają, że Lubartów reprezentują i wygrywają w piłce, tenisie, taekwon-do, szachowaniu, zwyciężają też w bieganiu oraz pływaniu. Wszechstronnie są uzdolnieni, wiele medali na ich piersi się mieni. Emocje z nimi często sięgają zenitu i nie ma w tym żadnego mitu. Kibicuje im się przyjemnie, bo podium zdobywają pewnie, tym serca nasze zdobywają, ciągle tylko wygrywają. I taka monotonia z boku wydaje się nudna. Prawdziwy fan wie, że to wizja złudna, bo za te wrażenia oddałby wiele, nawet trzy popołudnia, wolne niedziele i groszy niemało za bilety wstępu, choć za darmo może iść do ustępu, bo lubartowscy sportowcy sprawiają, że nawet plebani godziny mszy przekładają. Wszyscy mieszkańcy to powiedzą, reprezentują Lubartów mocą, siłą, sprytem i wiedzą. Kibicuję im, bo nasi sportowcy sprawiają, że „Lubartów brzmi dumnie”, w końcu najlepsi tu mieszkają”.

Zwycięzcą w konkursie jest pan Łukasz Olszak. Nagrodę z rąk przedstawiciela Społem Lubartów – Anny Kowalczyk odebrała żona pana Łukasza. Tego dnia w sklepie „Merkury” było wiele degustacji i promocji, a spotkanie uświetnił występ kapeli ludowej „Lubartowiacy”.

Sylwia Nowokuńska