Wręczyliśmy nagrodę dla Czytelnika

Nagrodę dla Czytelnika „Lubartowiaka” w konkursie organizowanym wspólnie ze Społem Lubartów wręczyliśmy w sobotę 13 maja, w sklepie Gama (DH Merkury). Zagrała Kapela „Lubartowiacy”. Dla klientów odwiedzających sklep tego dnia były promocje i degustacje przygotowane m.in. przez firmę JBB. Zwyciężczynią w naszym konkursie została Małgorzata Tatarczak z Lubartowa, a nagrodę Czytelniczce „Lubartowiaka” wręczał Prezes Społem Lubartów Grzegorz Poznański.

Podczas Gali Sportowców w Hotelu Wincentów, w dniu 28 kwietnia, ogłosiliśmy zwycięzcę Konkursu „Nagroda dla Czytelnika”, w którym pralkę firmy AMICA ufundowała firma SPOŁEM Lubartów. W konkursie należało wysłać SMS na numer redakcyjny i dokończyć zdanie rozpoczynające się od słów „Sportowcom kibicuję, bo…”. Komisja Konkursowa wybrała wypowiedź następującą: „Nie ma co siedzieć na instagramie, czy papierosy popalać w bramie, trzeba się sprężyć, ruszyć do przodu, by dumą być Naszego Narodu”. Autorką tych słów i zwyciężczynią w naszym Konkursie została p. Małgorzata Tatarczak z Lubartowa, która odebrała nagrodę w sklepie Gama, w DH Merkury.

Fundator nagrody Prezes  Społem Lubartów Grzegorz Poznański gratulował zwycięstwa naszej Czytelniczce, przypominając o wieloletniej tradycji konkursu. Od lat nagrodę główną fundowała PSS Społem Lubartów, a dziś Społem Sp. z o. o.