Wybieramy 10 sportowców – głosowanie trwa do piątku, do północy

Dobiega końca głosowanie w naszym plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa 2016 roku. Głosujemy do 14 kwietnia (piątek), do północy.

Na dzień 12 kwietnia wśród seniorów prowadził Marcin Wronowski (MKS Lewart AGS taekwon-do) z liczbą 126 głosów. Za nim plasuje się Andrzej Rogoza (LUKS Lubartów – szachy) z liczbą 72 głosów, za nimi Wioletta Dessauer z liczbą 15 głosów (lubartowbiega.pl), zaraz za biegaczką Adrian Parzyszek (Lewart Lubartów – piłka nożna) z liczbą 13 głosów i jego kolega klubowy Karol Bujak z liczbą 10 głosów.

Wśród Juniorów prowadzi Julia Wójcik (MKS Lewart AGS – tenis stołowy) z liczbą 189 głosów. Za tenisistką plasuje się Michał Drozd (LUKS Lubartów – szachy) z liczbą 130 głosów, a na trzecim miejscu Oliwia Zielińska (MKL Nefryt – lekka atletyka) z liczbą 127 głosów, za nią Amelia Małyska z liczbą 110 głosów (MKS Lewart AGS Lubartów – taekwon-do), a następnie Kaja Wróblewska (LKP Skalar – pływanie) z liczbą 73 głosów.

Pięciu pierwszych zawodników w dwóch kategoriach – Senior i Junior – utworzy Złotą Dziesiątkę Najpopularniejszych Sportowców, którzy otrzymają statuetki Wiktora. Wciąż jeszcze trwa głosowanie i wszystko może się zmienić nawet w ostatniej chwili.

Zasady głosowania znajdziecie pod linkiem:  TUTAJ. Gala Sportowców z rozstrzygnięciem Plebiscytu odbędzie się w Hotelu Wincentów 28 kwietnia 2017 r. Zapraszamy na nią wszystkich sportowców biorących udział w Plebiscycie.

Konkurs „Nagroda dla Czytelników”

Dodatkowo podczas naszego plebiscytu sympatycy sportu mogą wziąć udział w konkursie, w którym nagrodę, pralkę AMICA, funduje „Społem” Lubartów. Aby o nią zawalczyć, należy wysłać (jednorazowo!) SMS na numer 668 695 951 (opłata według taryfy operatora) oraz dokończyć zdanie: „Sportowcom kibicuję, bo …”. Konkurs trwa do 14 kwietnia. Zwycięzcą nagrody zostanie autor najciekawszej wypowiedzi.