Wychowanka BURSY i uczennica RCEZ w Lubartowie  na podium konkursu fryzjerskiego

W XII edycji konkursu fryzjerskiego organizowanego przez BURSĘ SZKOLNĄ nr 3 w Lublinie uczestniczyły aż cztery placówki z Lublina (Bursy Szkolne nr 2,3,5,6 w Lublinie) oraz BURSA SZKOLNA RCEZ  w Lubartowie, jako jedyna spoza obszaru miasta wojewódzkiego. Tym bardziej miło nam powiadomić, że to nasza wychowanka GABRYSIA WALKOWIAK zdobyła podium zajmując zaszczytne III miejsce w konkursie, który na stałe wpisał się w kalendarz międzyinternackich imprez wojewódzkich

Nie posiadamy się z radości, że mamy w swoim gronie prawdziwie utalentowaną mistrzynie w dziedzinie fryzjerstwa i najserdeczniej GRATULUJEMY stylistce fryzur z RCEZ – GABRYSI WALKOWIAK!  Fryzurę w stylu „boho” Gabrysia wykonała na pięknych włosach modelki Izabeli Korgól, wychowanki bursy, reprezentantki Zarządu Samorządu, uczennicy ZS nr 2 w Lubartowie.

Za uczestnictwo w konkursie dziękujemy też drugiej parze laureatów – Annacristinie Morra – pasjonatce fryzjerstwa damskiego, kształcącej się w RCEZ w zawodzie technik ekonomista i jej wyjątkowej modelce Oliwii Nogal, również uczennicy technikum ekonomicznego w RCEZ.

Brawo dziewczyny!

Nad przebiegiem konkursu wojewódzkiego czuwały wykwalifikowane fryzjerki, właścicielki lubelskich salonów fryzjerskich.

Dopełnieniem stroju i makijażu modelek były fryzury w stylu „boho” wykonane przez wychowanki bursy. Na stworzenie na włosach modelek fryzur zmysłowych, romantycznych, a zarazem zwiewnych, naturalnych i swobodnych, czyli właściwych dla stylu „boho” warkoczy i loków „wiatrem czesanych”, dziewczęta miały maksymalny czas 1,5 godziny. Nasze zdolne stylistki fryzur zrobiły to w brawurowym stylu jeszcze przed końcem czasu! Mamy to! Mamy podium.

RCEZ