Wypadek na obwodnicy

Do zdarzenia doszło dziś kilkanaście minut po godzinie 8.00 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów do wypadku doprowadził kierujący volkswagenem 75-letni mieszkaniec gminy Lubartów. Jadąc od strony Nowodworu nie zatrzymał się on przed obwodnicą i wjechał wprost przed jadącego prawidłowo land rovera z przyczepką. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 72-letnia pasażerka volkswagena.
Do wypadku doszło dziś kilkanaście minut po godzinie 8.00 na skrzyżowaniu ulicy Nowodowrskiej z obwodnicą Lubartowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów do wypadku doprowadził kierujący volkswagenem 75-letni mieszkaniec gminy Lubartów. Jadąc od strony Nowodworu nie zatrzymał się on przed obwodnicą i wjechał wprost przed jadącego prawidłowo land rovera z przyczepką. W wyniku zderzenia volkswagen wypadł z drogi na pobocze.
W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 72-letnia pasażerka volkswagena. Jego kierowca z obrażeniami trafił do szpitala. 37-letniemu kierowcy landrovera oraz jego pasażerowi nic się nie stało. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

Obwodnica Lubartowa