Wypadek w Przytocznie – poszkodowane 4 osoby

W Przytocznie (gm. Jeziorzany) zderzyły się dwa auta – peugeot i skoda. Poszkodowane zostały 4 osoby ze skody. Dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Na miejsce przyleciał śmigłowiec ratunkowy. Lądował na boisku w Przytocznie, ok. 200 metrów od miejsca wypadku. Śmigłowiec z Lublina zabrał jedną osobę do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło przed godziną 15 na skrzyżowaniu w centrum Przytoczna. Kierowca peugeota, 44-leni mieszkaniec Łukowa jechał w kierunku Kocka. Nie zatrzymał się przed znakiem stop. Wjechał w skodę. Jechały nią cztery osoby, mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Z samochodu wyszły o własnych siłach, jednak okazało się , że jedna z poszkodowanych osób (prawdopodobnie jedna z kobiet) potrzebuje szybkiej pomocy medycznej. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala.

W akcji ratunkowej brały udział 4 zastępy strażaków: JRG Lubartów oraz OSP Przytoczno Wieś, OSP Przytoczno Osiedle, OSP Jeziorzany. Pomocy poszkodowanym udzielała także ekipa lekarzy – ratowników z SP ZOZ w Lubartowie. (J.A.)

Foto Piotr Opolski