Wypadek w Przytocznie

16 czerwca o godz. 2003 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Przytoczno, gm. Jeziorzany.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. Motorowerem podróżowały dwie osoby, natomiast samochodem osobowym jedna. Lokalna droga była całkowicie zablokowana przez uczestników zderzenia. Na miejscu zdarzenia działania prowadziły zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Rykach, które w pierwszej kolejności udzieliły poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomoc przedmedycznej, a następnie przekazały wyżej wymienione osoby przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Kierujący pojazdem osobowym nie odniósł żadnych obrażeń. Osoby podróżujące motorowerem zostały przetransportowane do szpitali.

W działaniach ratowniczych udział brały: jeden zastęp z JRG Lubartów, zastęp z JRG Ryki oraz zastępy OSP Przytoczno i OSP Przytoczno Osiedle.