Zaginął mieszkaniec Lubartowa

Lubartowscy policjanci poszukują 38-letniego Mariusza Szczepaniaka z Lubartowa, który w niedzielę w godzinach popołudniowych wyjechał rowerem z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego lubartowskiej komendy, tel. (81) 852-62-90 lub na numer alarmowy 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem: Mariusza Szczepaniaka, lat 38, zamieszkałego w Lubartowie.

Okoliczności zaginięcia:

Mężczyzna w dniu 9 lutego w godzinach popołudniowych wyjechał rowerem z domu i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:

mężczyzna w wieku 38 lat, wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie – koloru ciemny blond. Ubrany był w kurtkę ortalionową marki Cropp, koloru ciemnego, bluzę sportową z kapturem koloru niebieskiego, buty sportowe typu adidas koloru ciemnego, spodnie ortalionowe koloru szaroniebieskiego z paskiem z boku koloru białego. Czapka włóczkowa koloru czarnego. Zaginiony poruszał się rowerem typu turystycznego koloru ciemnego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, tel. (81) 852-62-90, adres: Lubartów, ul. Lubelska 57A lub na numer alarmowy 112.

KPP Lubartów