Zakończenie roku szkolnego w RCEZ

Społeczność szkolna Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie 23 czerwca 2023 roku zgromadziła się na placu szkolnym, aby uczcić zakończenie roku i rozpocząć długo oczekiwane, zasłużone wakacje.

Uroczystość ta jest okazją, aby uczcić całoroczną pracę, wyróżnić najlepszych uczniów i podziękować  pedagogom za trud włożony w kształtowanie umysłów i charakterów młodego pokolenia. Dyrektor Dorota Bułgajewska- Muzyka podziękowała wszystkim za zaangażowanie w tegoroczne działania i pogratulowała wszelkich sukcesów. Życzyła również udanych i bezpiecznych wakacji.

Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Pan Krzysztof Karczmarz pogratulował przede wszystkim absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia, a wszystkim innym życzył dożo odpoczynku i wytchnienia przed kolejnymi wyzwaniami.

Wakacyjny nastrój udzielił się już chyba każdemu, więc przyłączając się do życzeń naszej Dyrekcji, przybyłych gości i prowadzących uroczystość, Gabrieli Szabelskiej i Aleksandra Tobery, życzymy udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

RCEZ