ZAPATRZYŁ SIĘ W NAWIGACJĘ SAMOCHODOWĄ

Przez własną nieuwagę oraz niezastosowanie do panującego oznakowania, 51-letni kierujący Mitsubishi doprowadził do zdarzenia drogowego w Kocku. Jak tłumaczył zapatrzył się w nawigację samochodową i nie zauważył znaku STOP.

    Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach porannych w Kocku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z ul. Jana Pawła, 51-letni kierujący Mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu prawidłowo 61-letniemu kierującemu samochodem marki Renault. Mężczyzna ten został przewieziony do szpitala. Jak tłumaczył  sprawca zdarzenia- zapatrzył się w nawigację samochodową i nie zauważył znaku STOP. Przez nieuwagę i niezastosowanie do oznakowania spowodował zdarzenie z samochodem marki Renault. Policjanci na miejscu zdarzenia sporządzili niezbędną dokumentację. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone.

    Apelujemy aby zachować ostrożność i bezpieczeństwo na drogach. Od naszej rozwagi zależy często zdrowie i życie nas samych i innych osób. Podczas podróżowania starajmy się wcześniej sprawdzić trasę, tak aby wiedzieć jakie ewentualne niedogodności nas czekają.

KPP Lubartów