Zapisz się do projektu „Lato w teatrze”

Lato w teatrze, czyli dwutygodniowe bezpłatne półkolonie dla Waszych dzieci!

Jeżeli zastanawiacie się Państwo jak zagospodarować czas letni swoim dzieciom to śpieszymy z zaproszeniem do Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

Od 22 lipca do 4 sierpnia odbędą się tam całkowicie bezpłatne półkolonie przeznaczone dla dzieci i młodzieży od 11 do 18 roku życia. Zajęcia zaczynamy codziennie od godziny 10.00 i działamy do godziny 18.00 (środkowa niedziela jest dniem odpoczynku). W ciągu dnia uczestnicy mają zagwarantowany dwudaniowy obiad.

Tematem przewodnim półkolonii będzie teatr, muzyka i ruch – taniec, akrobatyka. Zajęcia poprowadzi znakomita, ogólnopolska kadra artystów-pedagogów. Dzieciaki będą miały możliwość zabawy i rozwoju. Poznania miasta, ponieważ temat przewodni to #3xL czyli trzy razy Lubartów – historia Lubartowa, współczesności i przyszłość naszego miasta oczami dzieciaków i młodzieży. Poznają również różne sposoby kreatywnego tworzenia teatru i muzyki (wokalnej i instrumentalnej). Będą miały okazję poznać tajemnice akrobatyki. Będą aktywnie spędzać czas w gronie rówieśników.

Półkolonie zakończy Finał w formie spektaklu lub innego działania teatralnego, na który zaprosimy wszystkich mieszkańców Lubartowa.

Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej i w wydarzeniu na naszym Facebook.

Aby zapisać się na półkolonie należy wejść na naszą stronę www.loklubartow.pl lub na naszego FB i wypełnić formularz online udostępniony tam w linku. Zapisy trwają do końca czerwca, a ilość miejsc jest ograniczona.

Szukajcie plakatu Lata w Teatrze.

Lato w teatrze jest projektem Instytutu Teatralnego im Z. Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Edmund Kuryluk