Zaproszenie na bal charytatywny

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza na Charytatywny Bal Walentynkowy. Zebrane środki pomogą w leczeniu i rehabilitacji chorych dzieci.

Zapowiada się sporo emocji podczas nieodłącznej aukcji przedmiotów, a na niej obrazy, biżuteria i inne wartościowe rzeczy ofiarowane przez darczyńców. Bilet wstępu kosztuje 250 zł od osoby. Pieniądze zebrane podczas balu pomogą w leczeniu i rehabilitacji chorych dzieci.

Stowarzyszenie zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi z terenu miasta i powiatu lubartowskiego. Blisko 40 członków działa charytatywnie na rzecz maluchów, a w organizowanych co roku balach walentynkowych uczestniczy co roku wielu darczyńców, którym nieobojętny jest los dzieci. Z funduszy zebranych podczas balu, z kwest oraz odpisów 1% podatku Stowarzyszenie kupuje sprzęt rehabilitacyjny, który zawozi potrzebującym. Dzieci, którym Stowarzyszenie pomaga, często mają trudne schorzenia, a ich rodzice wymagają wsparcia, otuchy i pomocy w zorganizowaniu leczenia.