Zaproszenie na Charytatywny Bal Walentynkowy

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza na Charytatywny Bal Walentynkowy.

stowarzysz_plakat_2017

Zapowiada się sporo emocji podczas nieodłącznej aukcji przedmiotów, a na niej obrazy, biżuteria i inne wartościowe rzeczy ofiarowane przez darczyńców. Organizatorzy zapraszają do udziału, bilet wstępu kosztuje 150 zł od osoby. Pieniądze zebrane podczas balu organizowanego 11 lutego (sobota) pomogą w leczeniu i rehabilitacji chorych dzieci.

Stowarzyszenie zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi z terenu miasta i powiatu Lubartów. Obecnie ma pod opieką ponad 170 podopiecznych. Blisko 40 członków działa charytatywnie na rzecz maluchów, a w organizowanych co roku balach walentynkowych uczestniczy co roku wielu darczyńców, którym nieobojętny jest los dzieci. Z funduszy zebranych podczas balu, z kwest oraz odpisów 1% podatku Stowarzyszenie kupuje sprzęt rehabilitacyjny, który zawozi potrzebującym. Dzieci, którym Stowarzyszenie pomaga, często mają trudne schorzenia, a ich rodzice wymagają wsparcia, otuchy i pomocy w zorganizowaniu leczenia. Stowarzyszenie powstało 12 lat temu i funkcjonuje w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubartowie. Zaczęło się od zbiórki pieniędzy na pompę insulinową dla uczennicy podstawówki.