Zaproszenie na spotkanie z Szymonem Osowskim

Szymon Osowski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Sieć Obywatelska – Watchdog Polska odwiedzi Lubartów w poniedziałek 21 stycznia. Jest on dyrektorem ds. strategicznych postępowań sądowych i edukacji prawnej. W 2014 roku odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi. Od 2012 Dziennik Gazeta Prawna umieszcza jego nazwisko w rankingu najbardziej wpływowych prawników w Polsce.

– Jeżeli masz problem, chcesz wiedzieć lub pytać, przyjdź 21 stycznia w godzinach 15.30 – 17 do Urzędu Miasta Lubartów – zachęcają organizatorzy, Miasto Obywatelskie Lubartów. Zamierzają oni uzyskać odpowiedzi na pytania:

Czy ktoś w tym Lubartowie odśnieża? Ile i komu za to płacimy? Od kiedy będziemy płacili 20 zł za wywóz nieczystości od osoby? A może jeszcze więcej? Ilu nauczycieli mamy na zwolnieniach lekarskich i czy szykują się do strajku? Ile nas ta oświata w mieście kosztuje? Czego możesz oczekiwać od samorządu, kiedy w szkole zabraknie nauczycieli? Czy twój radny zgłaszał twój problem w urzędzie? A czy to można i wypada?”

Na spotkaniu, jak przekonują organizatorzy – będzie też można przekonać się o tym, że nie ma złych pytań, tylko trzeba znaleźć właściwego adresata. Zachęcają także do zrobienia sobie listy i przyjścia na konsultacje z ekspertem.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich Mieszkańców.