Zawodnicy KS Workout na Madness Cage Fighting 8 w Łęcznej

W piątek 10 marca w Łęcznej odbyła się gala MCF 8, podczas której KS Workout reprezentowali dwaj młodzi zawodnicy, debiutujący w formule semi pro.

Patryk Dudzik po emocjonującym pojedynku obfitującym w liczne zwroty akcji, w których miał szanse skończyć walkę przed czasem, przegrał na punkty ze skuteczniejszym w płaszczyźnie parterowej Ernestem Kopciem, trenerem zapasów z klubu Dziki Wschód Biała Podlaska.

Marcin Pacek pokonał znacznie bardziej doświadczonego Mateusza Szczepaniaka z MKS Lubartów. W walce prowadzonej na pełnym dystansie, wykazał się imponującym w wieku 17 lat spokojem i umiejętnościami, mając na koncie zaledwie 2 walki amatorskie i niezwykle krótki okres przygotowawczy z powodu kontuzji. B

Jesteśmy bardzo dumni z obu reprezentantów naszego klubu, pokazali ogromną ambicję, charakter i z pewnością stoczyli walki, które mogły się podobać. Gratulacje – informują trenerzy.

KS Workout składa podziękowania za wsparcie przygotowań dla:

Hydro Instalacje, Sanit Lubartów Hurtownia Hydrauliczna, Auto -Service Jublewscy, Narzędziownia, Groszek ul. Szaniawskiego 49 Lubartów. Specjalne podziękowania za nieocenioną pomoc w zakresie fizjoterapii i dietetyki dla Andrzeja Rzeżutki oraz 7Fit Lubartów za współpracę i udostępnienie obiektu.