ZAWODNICY LEWARTU ZAGRALI NA STADIONIE NARODOWYM

Czwórka przedstawicieli Miejskiego Klubu Sportowego „Lewart” AGS Lubartów wzięła udział w trzeciej edycji imprezy PING-PONGOWY NARODOWY. Impreza odbyła się w Warszawie 15 września. Zawodnicy lubartowskiego stowarzyszenia kultury fizycznej postanowili sprawdzić swoje umiejętności, reprezentując klub i miasto Lubartów na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Julia Wójcik rozegrała trzy zwycięskie pojedynki w kategorii open, a w czwartym meczu uległa zawodnikowi z Rosji. W kategorii open zagrało około 400 osób. Wśród żaków bardzo dobrze zaprezentował się Michał Kuta. Wygrał dwa pojedynki, następnie uległ w meczu o wejście do czołowej szesnastki. Swoje pierwsze kroki zarówno w tenisie stołowym, jak i na zawodach takiej rangi stawiał Błażej Wójcik. Wśród 200 młodzików rywalizował Błażej Kuta, który także zaliczył zwycięski pojedynek.

Podczas tej dorocznej imprezy można było obejrzeć mecze ekstraklasy oraz spotkać sławnych zawodników. Nasi przedstawiciele byli pod ogromnym wrażeniem wielkości obiektu oraz ilości przybyłych graczy, a zarazem dumni z tego, że mogli promować miasto Lubartów na tak wspaniałych zawodach.

ig, foto. www.lubartowskitenis.pl