Zderzenie osobówki z motorowerem

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Lubartowie informuje, że w okresie od dnia 16.08. do dnia 22.08. na terenie powiatu lubartowskiego miało miejsce 38 zdarzeń, w tym 6 pożarów, 31 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

W dniu 20 sierpnia o godzinie 1605 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Ostrowie Lubelskim.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na drodze powiatowej pomiędzy Ostrowem Lubelskim, a Uścimowem Starym doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Pojazdami podróżowało łącznie trzy osoby. Wszystkie osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdami. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przygotowaniu lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz wsparciu Zespołu Ratownictwa Medycznego podczas udzielania pomocy poszkodowanym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący motorowerem został zabrany przez LPR.W zdarzeniu udział brały zastępy z JRG w Lubartowie, OSP w Ostrowie Lubelskim oraz OSP w Jamach.