Zderzenie samochodu z motocyklem

Na skrzyżowaniu drogi DK 19 z ulicą Lipową doszło do zderzenia motocykla marki Yamaha z samochodem osobowym marki Audi A3.

W dniu 21.04.2019 r. w Lubartowie na skrzyżowaniu drogi DK 19 z ulicą Lipową doszło do zderzenia motocykla marki Yamaha z samochodem osobowym marki Audi A3. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu wsparcia psychicznego, zabezpieczeniu przed utratą ciepła a następnie przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego. W pojazdach uczestniczących w zdarzeniu odłączono energię elektryczną oraz zakręcony został zawór gazowy w Audi A3. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia prawdopodobnie było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą samochodem osobowym. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Lubartów oraz zastęp OSP Brzeziny.

Do kolejnego zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło 23.04.2019 r. o godz. 05:18 również na drodze DK 19. Tym razem motocyklista zderzył się z sarną, która niespodziewanie wbiegła na jezdnię. Poszkodowany został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala. W działaniach brał udział   zastęp JRG Lubartów.

KP PSP w Lubartowie