Zespół BeU nagrał płytę z muzyką chrześcijańską

Ja jestem” zespołu BeU – premiera płyty poprzedzona wyjątkowym wydarzeniem.

W pierwszą niedzielę adwentu, 27 listopada, ukaże się debiutancka płyta „Ja jestem” zespołu BeU pod patronatem medialnym „Lubartowiaka”. – Data nie jest przypadkowa, czas oczekiwania na przyjście Jezusa nie oznacza, że Boga z Nami nie ma! Jest, tu i teraz. Chce być, we wszystkich ludzkich sprawach, w Naszych słabościach. Mówi do Nas często, jak do apostołów na środku jeziora Genezaret: „Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się! – informuje Urszula Bednarczyk z zespołu.

beu-ja-jestem-premiera
Fragment okładki płyty. Fot. Bogdan Augustyniak OFMCap.

 

Premierę płyty poprzedzi wydarzenie szczególne, taneczny wieczór andrzejkowy z udziałem BeU, zakończony premierowym wykonaniem utworu „Dawid”. To do tego utworu już wkrótce zespół nagra teledysk.

Wieczór Andrzejkowy odbędzie się 26 listopada, w godz. 19 – 24, w Domu Akcji Katolickiej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Świętej Rodziny w Lublinie, Al. Jana Pawła II 11. Wstęp na andrzejkowy wieczór: 5zł (+ coś na wspólny stół).

Płyta „Ja jestem” do kupienia już niedługo przez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl oraz na koncertach zespołu. Materiał dostępny również w serwisach iTunes, Deezer, Spotify, Shazam, Tidal, GooglePlay. Zespół BeU zaprasza. SN