Zimowe bieganie lubartowian

Początek roku biegacze z Lubartowa przywitali udziałem w imprezach biegowych. Tym razem na trasach dominowała zimowa aura. Zebraliśmy dane na temat udziału mieszkańców Lubartowa w biegach, które odbyły się w ostatnim czasie.

Triada Zimowa

W dniach 5-6 stycznia w Krościenku nad Dunajcem odbyła się impreza biegowa Triada Zimowa 2019. Rywalizowano na kilku dystansach. Każda z biegów składał się z trzech etapów. Na dystansie Maraton odbyły się trzy etapy w trzech pasmach górskich – I etap Gorce (16 km), II etap Pieniny (11 km), III etap Beskid Sądecki (18 km). Łącznie trzeba było przebiec ponad 45 km. Na starcie stanęły 262 osoby, w tym dwie lubartowianki. Monika Danił ukończyła rywalizację na 223, a Agnieszka Szczepaniak na 228 miejscu.

City Trail

W sobotę 12 stycznia w Lublinie odbył się czwarty bieg z serii City Trail Lublin. W zimowej scenerii na trasie długości 5 kilometrów rywalizowały 254 osoby, w tym grupa lubartowian.

Miejsca biegaczy z Lubartowa podczas IV serii City Trail w Lublinie: 127. Mariusz Przybysz, 132. Tomasz Machnikowski, 177. Barbara Niewczas (26 wśród kobiet), 217. Monika Różniewska (49 wśród kobiet), 228. Ireneusz Machnikowski.

ig