Złota płyta dla Julki Piskorskiej – licytacja

Swoją złotą płytę na aukcję dla Julki Piskorskiej ofiarował Ktoś wyjątkowy. Tym Kimś jest Mietek Jurecki – muzyk, multiinstrumentalista (ze szczególnym wyróżnieniem gitary), kompozytor, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Młodzieży Uzdolnionej Muzycznie „Solo Życia”, niegdyś związany przez parę ładnych lat z zespołem Budka Suflera. Płytę można licytować do piątku 26 września. Szczegóły poniżej.

Płyta „Cisza”, bzlota plyta-HDR(1)_Defaulto właśnie o ten złoty krążek chodzi, przez wielu uważana jest za jedno z największych osiągnięć Budki Suflera w całej karierze zespołu. Budka objechała kraj promując swój album. Wygrała także w konkursie „Muzyczna Jedynka”. Album osiągnął status złotej płyty z wynikiem ponad 220 000 sprzedanych egzemplarzy.

Cenny krążek w oprawie, z oryginalną dedykacją firmy TA MUSIC, Mietek Jurecki przekazał Małgosi Gryglickiej-Szczepaniak – dyrektor Lubartowskiego Ośrodka Kultury, z przeznaczeniem na pomoc naszej małej lubartowiance, Julce Piskorskiej. Stało się to podczas ogłaszania wyników IX Rock Alert Festiwal w Lubartowie, 13 września. – Żeby nie było za łatwo, to ja staję do tej licytacji, mam nadzieję, że mi się uda, że nikt mnie nie przebije – zapowiedział.

Ogłaszamy zatem licytację, którą znajdziecie pod linkiem: Złota płyta dla Julki Piskorskiej – licytacja

Cena wywoławcza: 100 zł (Panie Mietku, przepraszamy że tak mało, ale jakaś zachęta musi być). Dziękujemy w imieniu Julci.

Aleksandra Jędryszka, foto: Piotr Opolski

zlota plyta-HDR(2)_Default  płyta cisza