ZS nr 2 szkołą roku?

Wielki Plebiscyt Edukacyjny to jeden z bardziej prestiżowych konkursów w naszym województwie. Od wielu lat jest on organizowany przez Kurier Lubelski. Celem zabawy jest nagrodzenie  szkół, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli. Miło nam poinformować, że I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki zostało zgłoszone przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku. Głosowanie w Konkursie Plebiscytowym odbywa się na dwa sposoby:

– za pomocą SMS Premium: poprzez przesłanie SMS na numer 7303 w treści wpisując LNS.351

– za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie https://kurierlubelski.pl/p/kandydat/i-liceum-ogolnoksztalcace-w-zespole-szkol-nr-2-w-lubartowie%2C3133039/#coin-plebiscyty

Warto wspomnieć, że w Plebiscycie na Nauczyciela Roku naszą szkołę będzie reprezentować Pani Anita Czarnecka, czyli nasz znakomity nauczyciel od języka angielskiego.

Głosowanie w Konkursie Plebiscytowym odbywa się na dwa sposoby:

– za pomocą SMS Premium: poprzez przesłanie SMS na numer 7303 w treści wpisując LNJ.142

– za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie https://kurierlubelski.pl/p/kandydat/anita-czarnecka%2C3060417/#coin-plebiscyty

Nie musimy dodawać, że wszelka pomoc zarówno naszej Szkole, jak i Pani Anicie Czarneckiej jest mile widziana. Wspólnie możemy pokazać województwu lubelskiemu, jak znakomitą szkołą jest I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie. Zachęcamy do głosowania! Trwa ono do środy, 23 listopada 2022 r. do godz. 20:30.

ZS nr 2