Zwiedzanie z duchami

O rezydencji Zamoyskich krążą legendy i wiele osób twierdzi, że w Kozłówce straszy. Niecodzienna, wieczorna wizyta w pałacu może być weryfikacją tych pogłosek.

W piątkowy wieczór, 22 listopada Muzeum Zamoyskich zaprasza po raz kolejny na intrygujące „Zwiedzanie z duchami”. Będzie to niecodzienna, wieczorna wizyta w pałacu w Kozłówce z elementami grozy i tajemniczości. W nastrojowych ciemnościach będziemy wypatrywać duchów, które opowiedzą zwiedzającym swoje poruszające historie. Spotkamy postacie z arystokratycznych rodów, które odeszły w dramatycznych okolicznościach oraz bohaterów, którzy zeszli wprost z pałacowych portretów. Będzie to wyjątkowa okazja do zobaczenia pałacowych wnętrz z nocnej perspektywy.

Piątkowe „Zwiedzanie z duchami” odbędzie się o godzinie 17:00. Bilety w cenie 35 zł można zarezerwować telefonicznie pod nr 81 85 28 310.

Dodatkowo w weekend 23-24 listopada będzie można zwiedzić Powozownię i Galerię Sztuki Socrealizmu w cenie biletu ulgowego w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”.