„Życzymy wam dobrych ludzi wokół…”

W piątek, 29 kwietnia, w murach ZS nr 2 w Lubartowie, miała miejsce bardzo wyjątkowa i wzruszająca uroczystość- zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych I Liceum ogólnokształcącego i Technikum Zawodowego nr 2. Był to bardzo podniosły moment dla wszystkich absolwentów, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Ci młodzi ludzie  dojrzewali, kształtowali swoją osobowość, rozwijali zainteresowania i pasje. Po kilku latach edukacji będą dokonywali kolejnych wyborów mając w pamięci dobre chwile, wspaniałych kolegów i przyjaciół. Uczniowie ZS2 stali się dorośli. To piękne uczucie móc widzieć jak się zmienili. Na tym polega również piękno zawodu nauczyciela, który pokazuje możliwości, inspiruje i czeka. Czas poświęcony absolwentom lubartowskiego „Chopina” zaowocował także ich sukcesami. Duża grupa uczniów zakończyła edukację w szkole z bardzo wysokimi wynikami i świadectwem z wyróżnieniem:

Krzysztof Włosek (5,39 oraz 100% frekwencja)  IIIA 

Weronika Małyska IV Z (5,38)

Rafał Kutnik  IV Z (5,34)

Dagmara Siwiec III A  (5,28)

Julia Zdziobłowska III D (5,28)

Mateusz Marczak  IV T (5,25)

Martyna Greguła   III A (5,17)

Marta Czarniak III A (5,11)

Alicja Szczęśniak  III A (5,11)

Patrycja Bogusz  IIIA (5,06)

Oskar Barszcz  IIIA (5,06)

Paweł Peterwas IV Z (5,03)

  Uczniowie ze średnią co najmniej 4, 75

Oliwia Pietrzela  III F(4,94)

Natalia Patrzylas  III G (4,94)

Kamil Wójcik IV Z (4,94)

Ewa Węgrzynowicz  III F (4,89)

Przemysław Zbiciak  IV T(4,88)

Michał Bylina III F (4,83)

Kacper Szaniawski  IIII F (4,83).

Absolwenci szkoły z ul. Chopina otrzymali również mnóstwo dyplomów, podziękowań za udział w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, recytatorskich, zawodach sportowych, za pracę w wolontariacie, samorządzie uczniowskim, Dyskusyjnym Klubie Filmowym oraz reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

– Cieszy fakt, że kolejny rocznik absolwentów Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie bez przeszkód opuszcza mury naszej starej szkoły. Jesteśmy przekonani, że będą oni godnie reprezentować jej imię i wiemy, że są doskonale przygotowani do dorosłego życia.- podsumował uroczystość p. o. dyrektora szkoły, pan Zbigniew Sajda.

ZS nr 2