Głosuj z Zielonym Smokiem

Klub Fantastyki „Zielony Smok” działający w Lubartowskim Ośrodku Kultury po raz pierwszy bierze udział w Ogólnopolskim Plebiscycie „Złoty Pionek” organizowanym przez Kluby Gier Planszowych.Należy wybrać najlepszą grę planszową 2021 roku.

Głosować można do 28 lutego br. LOK zachęca do oddania swojego głosu w kategorii, w której głosuje klub Zielony Smok. Głosować można podczas piątkowych spotkań w godz. 16:00-20:00.

Klub Zielony Smok głosuje w kategorii: gra rodzinna. Jeśli ktoś nie możecie być na miejscu, niech napisze wiadomość prywatną, LOK podpowie, co zrobić, aby oddać online głos z ramienia Klubu Fantastyki „Zielony Smok”.W w plebiscycie biorą udział też kategorie: gra dla dzieci, gra imprezowa, gra dla dwóch osób oraz gra zaawansowana

Gra rodzinna to gra, w którą bez większych trudności można zagrać przede wszystkim w rodzinnym, wielopokoleniowym gronie. Posiada proste reguły i może łączyć losowość, taktykę i strategię. Typowy wiek minimalny dla takiej gry to 8 – 10 lat, a typowy czas rozgrywki wynosi do 60 min.