Mamy laureatów konkusu muzycznego LOK

Wybrano wykonawców w pierwszej części konkursu na najlepszą piosenkę młodego pokolenia „Szukamy nowej Viki Gabor, który zorganizował Lubartowski Ośrodek Kultury. Mogli w nim brać udział uczniowie i uczennice ze szkół podstawowych z powiatu lubartowskiego.

Przypominamy, że konkurs odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza część konkursu polegała na zaśpiewaniu i nagraniu swojego  ulubionego utworu i wysłanie go na adres LOK. Po przesłuchaniu nadesłanych nagrań do drugiego etapu przeszło 6 osób, wybranych przez jury w składzie: Adam Kościańczuk, Marek Majewski, Piotr Wójcik, Agnieszka Karpińska i Alfred Kędziora. Laureaci to: Agnieszka Jonaszko, Alicja Nagietowicz, Lilianna Szlachta, Maja Kisiel, Paweł Kubera, Wiktoria Kowalczyk. Ta część będzie polegać na występie na żywo przed jury konkursu w sali widowiskowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Wygrywa jedna osoba.

Nagrodą główną w konkursie jest nagranie i mastering swojego własnego singla w profesjonalnym studiu muzycznym w Lubartowie. Nagranie zostanie poprzedzone zajęciami z trenerem wokalnym Piotrem Wójcikiem, w trakcie których laureat przygotuje swój własny utwór (od muzyki, po słowa) oraz występ na żywo na Dniach Lubartowa 2021. Nagrodą pocieszenia dla pozostałych osób z drugiego etapu konkursu jest występ na żywo na Annowaniu 2021.Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta Lubartów.